Ubytovanie

Drevenička Peťo

Drevenička Peťo je situovaná v centre malebnej liptovskej dedinky Liptovská Teplička, obkolesenej nádhernou prírodou Nízkych Tatier. Vďaka svojej výbornej polohe je drevenička ideálnou voľbou pre milovníkov prírody, turistiky, zimných športov aj relaxu v podobe príjemných prechádzok.

V blízkom okolí dreveničky na Vás čaká množstvo výnimočných zážitkov a širokých možností trávenia voľného času. Medzi tie najobľúbenejšie istotne patria okrem spomínaných aktivít aj návštevy prírodných a kultúrno-historických pamiatok regiónu, či relax v termálnych vodách neďalekých aquaparkov. Počas zimnej dovolenky si tu prídu na svoje všetci milovníci kvalitnej lyžovačky, ktorí si skvelý čas a zábavu na snehu môžu dopriať napríklad na zjazdovke miestneho lyžiarskeho strediska Ski Park Liptovská Teplička.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v novopostavenej Dreveničke Peťo s celkovou kapacitou 16 lôžok vrátane prísteliek. Ideálne dispozičné riešenie drevenice umožňuje jej prenájom ako celok jednej skupine hostí alebo dvom rôznym skupinám návštevníkov…

Viac tu: http://www.megaubytovanie.sk/drevenicka-peto


Penzión Dolinka

Penzión Dolinka Vám v Liptovskej Tepličke ponúka ubytovanie v šestnástich 2 a 3 posteľových izbách, celodenné stravovanie, príjemné posedenie a zabezpečenie ďalších služieb.
V letnom období okolité prostredie a príroda poskytujú možnosť agroturistiky, cykloturistiky ,zber lesných plodov a liečivých rastlín.
Obec Liptovská Teplička je vrchársku dedinou goralského typu. Nachádza sa na severnom úpätí Kráľovej hole v najjuhovýchodnejšom kúte Liptovskej kotliny. Okolitá príroda a čistý vzduch vytvárajú počas celého roka ideálne podmienky na relaxáciu, oddych a športovanie.

Viac tu: http://www.penzion-dolinka.sk/


Penzión Vikartovský mlyn

Ponúkame Vám ubytovanie v dvanástich izbách s vlastným sociálnym zariadením.

Celková kapacita penziónu je 40 lôžok + 5 prísteliek.

 

 

 

 

Viac tu: http://vikartovskymlyn.sk/


Penzión Váh

Ponúkame Vám ubytovanie v 2 a 3 lôžkových izbách, ktoré sú zariadené vo forme buniek (2 izby majú spoločné sociálne zariadenie).

K dispozícii je 8 dvojposteľových a 4 trojposteľové izby, pričom celková kapacita penziónu je 28 lôžok.

Hostia si môžu posedieť aj v pravej dedinskej krčme, zariadenej v štýle koliby a počas chladných zimných večerov si môžete oddýchnuť pri krbe v spoločenskej miestnosti.

Viac tu: http://www.penzionvah.sk